Uygun Fiyatlı iPhone’dan ilk görüntüler

Uzun zamandır konuşulan “uygun fiyatlı iPhone”un arka kasası olduğu iddia edilen bir fotoğraf yayımlandı. Fotoğraf, iPhone’un söylendiği gibi plastik olacağını gösteriyor.

Kılıf üreticisi Tactus firması, uzun süredir konuşulan uygun fiyatlı iPhone’a ait olduğunu iddia ettiği bir arka kasa fotoğrafını paylaştı.

Yayımlanan tek karede, önceki dedikodularda söylediği gibi plastik bir iPhonearka kasası yer alıyor. Fotoğrafta sadece beyaz renkli polikarbon kasa yer alsa da, Tactus‘un iddiasına göre siyahmavisarı ve kırmızı  renk seçenekleri de bulunuyor. Firmaya göre, bu iddia kaynaklarca doğrulanmış durumda.

ucuaz iphone , polikarbon, apple
yeni uygun iPhone

Sadece fotoğrafı paylaşmakla kalmayan Tactus, resmi blogundan yayımladığı yazıda, plastik iPhone’un iPad Mini‘de kullanılan 32nm A5 işlemciye sahip olacağını ve iPhone 4S‘de yer alan 3.5 inç retina ekranla geleceğini iddia ediyor. Ayrıca, cihazın iPhone 4/4S‘e yakın ölçülerde olacağı da belirtiliyor.

Paylaşılan fotoğraf şimdiden Apple ve teknoloji dünyasının gündemine oturmuş durumda. Dünyaca ünlü Apple blogu 9to5mac konuyla ilgili bir anketçalışması başlattı.

Ankette okuyuculara, fotoğrafta yer alan plastik iPhone kasasının gerçek olup olmadığı soruluyor. Şu ana kadar 4100 kişinin katıldığı ankette, fotoğrafta yer alan kasanın gerçek olduğuna inananların oranı yüzde 54‘leri buluyor. Yüzde 44‘lük bir kesim ise bu kasanın gerçek olmadığını düşünüyor.ShifDelete

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s